אודותינו


Fotolia_63175852_L1
ש. צ. בניין עולם פרוייקטים בע"מ, מורכבת מאנשי מקצוע וותיקים בשוק הנדל"ן המעניקים כלים מקצועיים ללקוח המעוניין לקבל את המחיר הטוב ביותר עבור הנכס שברשותו ובזמן הקצר ביותר … הליווי הצמוד הניתן על ידי ש. צ. בניין עולם פרוייקטים בע"מ מבטיחים ללקוח כי יקבל את המחיר המירבי עבור הנכס, תוך ניצול הכרת שוק הנדל"ן הדינמי של קרני שומרון, קדומים, אריאל והסביבה. אנו מביאים צורה חשיבה חדשה לשוק הנדל"ן ומעניקה למוכר/המשכיר דרכים רבות לטיפול בנכס שברשותו והכל בהתאם לצרכיו .
ש. צ. בניין עולם פרוייקטים בע"מ, מעמידה לטובת מוכרים/משכרים דירה אנשי מקצוע, ביניהם : שמאים, אדריכלים,עורכי דיין,נציגי בנקים למשכנתאות מהנדסים וקבלני שיפוצים מנוסים.
אנו מתמחים בכל מרכיבי התיווך: ניהול משא ומתן על מחיר הנכס אל מול הקונים/המשכרים. הכרת שוק הנדל"ן, תוך מעקב אחר רמות הביקוש וההיצע ותמונה כללית על הנעשה באזור, המאפשרים לנו  להשיג את המחיר האטרקטיבי ביותר עבור הנכס שברשותך.
ש. צ. בניין עולם פרוייקטים בע"מפועלת תחת חוק המתווכים החדש ונציגינו הינם בעלי רשיון תקף ממשרד המשפטים.
צוות המשרד מלווה את הלקוח לאורך כל הדרך החל מרגע ההתקשרות עם המשרד דרך איתור הנכס המתאים ועד לחתימת חוזה.
"לחפש דירה זה דבר לא קל"- לכן תן לנו לעשות את העבודה הקשה הזאת. אנו מכירים כל עיר וישוב בסביבה ואנו נמצא עבורך את הנכס שהכי מתאימה לך. גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת המיקום…
נציגינו הינם אנשי מקצוע בעלי ניסיון,המעניקים ליווי צמוד לנכס שלך.
משרדנו פועל מעל 15 שנה-במכירה-השכרה של נכסים באזור השומרון והסביבה…
תנו לנו לספק לכם את הנכס המתאים ביותר עבורכם!